дивись.info

На Львівщині лабораторно підтверджено випадок захворювання «свинячим» грипом

На Львівщині лабораторно підтверджено випадок захворювання «свинячим» грипом

На Львівщині лабораторно підтверджено випадок захворювання на грип А (H1N1).

Про це під час брифінгу розповіла директорка Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

«В області лабораторно підтвердили два випадки грипу. Це грип B, його виявили у мешканця області на початку грудня, а також А (H1N1) пандемічний. Цей грип виявили у мешканця Львова, який звернувся в амбулаторно-поліклінічний заклад та був обстежений. Перебіг хвороби був легким»,-  розповіла Наталія Іванченко.

За її словами, епідеміологічна ситуація на Львівщині на сьогодні є сприятливою.

«Більше випадків грипу вірусологічною лабораторією виявлено не було. Наша область належить до областей з дозорним наглядом, відтак щотижня в нас проходять обстеження на грип лише 10 людей: порівну з лікарні та поліклініки. Наразі людей з бурхливими клінічними ознаками грипу немає. Дозорний нагляд по грипу ведеться щотижнево і поки що ми говоримо, що на Львівщині абсолютно сприятлива епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип»,- додала Наталія Іванченко.

Водночас вона наголосила, що симптоми будь-якого гострого респіраторного захворювання і грипу подібні до коронавірусу. Відтак, закликала мешканців області при перших симптомах звертатись до медиків, а медиків – скеровувати пацієнтів з ознаками ГРЗ та грипу на ПЛР-тест

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.