дивись.info

Ціни на газ: Зеленський каже, що Уряд не може дозволити зростання тарифів

Ціни на газ: Зеленський каже, що Уряд не може дозволити зростання тарифів

Президент Володимир Зеленський поставив Кабміну завдання терміново розв’язати питання з тарифами на газ для населення, заявивши, що Уряд не може дозволити зростання ціни для громадян.

Про це він сказав під час енергетичної наради щодо питання з тарифами на газ для населення, – йдеться на сайті Офісу президента.

«Тарифи на газ для населення мають бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян», – наголосив Володимир Зеленський.

На нараді було повідомлено, що Кабінет міністрів готує системні рішення щодо вибудовування балансу на енергетичному ринку.

Юрій Вітренко представив попередній план із суттєвого зниження тарифів на газ та встановлення ціни, яка була б справедливою з точки зору споживача.

Рішення, які обговорювалися на енергетичній нараді, передбачають також збереження макрофінансової стабільності, розвиток чесної конкуренції на ринку та допоможуть уникнути фінансового дисбалансу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонує з 1 лютого на рік обмежити ціну газу для «вразливих споживачів», а до таких віднесено все населення, на основі формули «хаб мінус».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.