дивись.info

До участі в Олімпійських іграх готуються 23 спортсмени-кандидати з Львівщини

До участі в Олімпійських іграх готуються 23 спортсмени-кандидати з Львівщини

23 липня цього року відбудуться Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо, які були перенесені на рік через пандемію коронавірусу. До участі у них готуються 23 спортсмени-кандидати від Львівщини.

Як повідомляє пресслужба Львівської обласної державної адміністрації, серед тих, хто може потрапити на Олімпіаду – борці Львівщини 20-річний Данило Стасюк, у провідній групі, та 21-річний Юрій Ідзінський, у перспективній групі. В елітній групі є одразу 5 борчинь нашої області: Тетяна Кіт, Оксана Лівач, Юлія Ткач, Юлія Хавалджи та Алла Черкасова. До участі в Олімпійських Іграх також готується важкоатлет з Жидачева Володимир Гоза (у перспективній групі).

Велосипедистки Львівщини, які нещодавно вдало виступили на Чемпіонаті Європи, Олена Старікова, Юлія Бірюкова та Тетяна Клімченко готуються до боротьби за олімпійські медалі в елітній групі.

У веслуванні на байдарках і каное Україну можуть представити Юрій Зуб та Сергій Нагорний, обидва – у провідній групі.

Каратист Станіслав Горуна готується до Олімпіади в елітній групі, а Діана Шостак – у провідній. Лучники Львівщини Георгій Іваницький та Сергій Маркевич у також провідній групі, Вероніка Марченко – в елітній, а Жанна Наумова – у перспективній.

Павло Коростильов – майстер кульової стрільби, що є в елітній групі спортсменів-кандидатів на участь в Олімпіаді. У провідній групі з цього виду спорту є представники Львівщини Олександр Петрів, Гліб Кігітов та Яна Чучмарьова. В елітній групі готується до змагань фехтувальниця Ксеня Пантелеєва.

Нагадаємо, у Токіо за медалі змагатимуться 11 тисяч спортсменів, які розіграють рекордні 339 комплектів нагород.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.