дивись.info

В Україні можна буде оскаржувати термін арешту

В Україні можна буде оскаржувати термін арешту

Відзавтра, з 14 січня, українці зможуть оскаржувати терміни арешту.

Про це пише УНН.

Йдеться про Закон України № 1027-IX «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою».

Зокрема, він передбачає можливість судді апеляційної інстанції, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, брати участь у цьому ж провадженні в суді апеляційної інстанцій.

Окрім цього, можливість оскарження в апеляційному порядку ухвал суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, про зміну іншого запобіжного заходу на запобіжний захід у виді тримання під вартою або про продовження строку тримання під вартою, постановлених під час судового провадження в суді першої інстанції до ухвалення судового рішення по суті.

Також додається, що повернення відповідних матеріалів кримінального провадження до суду першої інстанції та ін.

Нагадаємо, Верховна Рада 2 грудня ухвалила законопроект про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.