дивись.info

Відзавтра змінюється порядок перетину кордону зі Словаччиною

Відзавтра змінюється порядок перетину кордону зі Словаччиною

З п’ятниці, 15 січня, змінюється порядок пропуску громадян через українсько-словацький кордон.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

«З 08:00 (за київським часом) 15.01.2021 припиняється пропуск пішоходів у пункті пропуску «Вишнє Нємецке» (з українського боку пункт пропуску «Ужгород»). Водночас, відновлюється оформлення пішоходів у пункті пропуску «Убля» («Малий Березний»). Пункт пропуску «Велке Слеменце» («Малі Селменці») залишається тимчасово закритим», – йдеться в повідомленні.

Станом на зараз до Словаччини можуть в’їжджати лише ті громадяни, яким надано право на проживання на території цієї країни (і їхнім близьким родичам) або громадянам, які мають національну візу.

У відомстві додають, що вони також повинні зареєструватися на сайті, пройти лабораторну діагностику COVID-19 не пізніше п’ятого дня ізоляції та повідомити про своє прибуття відповідному медичному працівникові.

Громадяни третіх країн, які підпадають під один із загальних винятків, що зазначені в указі Управління охорони здоров’я Словаччини (члени екіпажів, пілоти, водії, що здійснюють вантажні перевезення, бригади медичної служби тощо), можуть в’їжджати на територію Словацької Республіки без карантинних обмежень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.