дивись.info

SkyUp знову оновлює правила перевезення ручної поклажі

SkyUp знову оновлює правила перевезення ручної поклажі
Фото ілюстративне

Із 20 січня нинішнього року  українська авіакомпанія SkyUp збільшує максимальну вагу одного місця ручної поклажі з 7 до 9 кг.

Про це повідомляють у пресслужбі авіакомпанії.

Так, максимальну вагу одного місця ручної поклажі, перевезення якого входить до вартості квитка незалежно від обраного тарифу і не вимагає додаткових доплат, буде збільшено з 7 до 9 кг. Разом з тим розміри цієї сумки/валізи, як і раніше, не повинні перевищувати 55х40х20 см.

Окрім цього, додаткові предмети (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, верхній одяг, парасолька, книга/журнал/папка для паперів), які можна було безкоштовно брати на борт, за новими правилами повинні будуть розміщуватися всередині сумки/валізи з ручною поклажею. Винятком є товари Duty Free, які до 31 березня 2021 року включно можна додатково брати на борт безкоштовно.

Починаючи з 1 квітня для безкоштовного перевезення їх також треба буде розміщувати всередині сумки/валізи з ручною поклажею або доплачувати за пронесення окремого пакету на борт $25, що в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на день публікації становить 699,25 грн.

Для пасажирів, які подорожують з дітьми, правила щодо додаткових дитячих речей, які можна безкоштовно взяти на борт, залишаються незмінними.

Для всіх наявних тарифів (Basic, Standard, Flex) стане доступною можливість перевезення другої одиниці ручної поклажі: у тарифах Standard і Flex — безкоштовно, а у Basic — за додаткову плату.

Тариф Economy Basic:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см);
    друга одиниця ручної поклажі за додаткову плату (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см).

Вартість другої одиниці ручної поклажі для пасажирів чартерних і регулярних рейсів становитиме $12, що в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на день публікації складає 335,64 грн, при бронюванні онлайн завчасно або $25, що в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на день публікації складає 699,25 грн, при бронюванні в день вильоту в аеропорту.

Тариф Economy Standard:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см);
    друга безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 5 кг, розміри — 35х20х10 см).

Тариф Economy Flex:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см);
  • друга безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см).

Перевезення ручної поклажі за квитками, які були придбані до 19 січня 2021 року включно, здійснюватиметься за правилами, єдиними для всіх тарифів:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 7 кг, розміри — 55х40х20 см);
  • безкоштовне перевезення додаткових предметів (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, верхній одяг, парасолька, книга/журнал/папка для паперів, товари Duty Free) загальною вагою до 3 кг та розмірами — не більше 35х20х10 см.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.