дивись.info

У минулому році поліція Львівщини розшукала близько 500 зниклих дітей

У минулому році поліція Львівщини розшукала близько 500 зниклих дітей

У 2020 році працівниками ювенальної превенції було складено 4551 протокол про адміністративні правопорушення. З них 325 стосувались неповнолітніх.

Про це під час брифінгу розповіла начальниця відділу ювенальної превенціїї ГУ Національної поліції у Львівській області Ольга Ковальчук.

«Найбільше протоколів – це куріння та розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, дрібне хуліганство та насильство в сім’ї», – розповіла Ольга Ковальчук.

За її словами,  за реалізацію тютюнових та алкогольних виробів працівниками поліції складено 105 адмінпротоколів, за домашнє насильство на дорослих осіб склали 376 протоколів, з них таких, де потерпілими були діти – 190.

«У 2020 році розкрито 184 кримінальні правопорушення, з них – із 144 дітьми учинено 163 правопорушення, в тому числі 2 особливо важких злочини, 65 – тяжких. Потерпіла 181 людини – 53 малолітні, 128 – неповнолітніх», – додала Ольга Ковальчук.

Впродовж року спільно із службою у справах дітей та соціальними службами провели 2199 рейдів, в ході яких перевірено 1756 неблагополучних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

«Профілактичні рейди – це лише частина роботи, яку проводить поліція разом із Службою у справах дітей. У нас є майже 2800 тисяч дітей сиріт та близько тисячі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», – розповів заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

«Щодо профілактики негативних явищ, зокрема правопорушень, в дитячому середовищі, незважаючи на локдаун, проведено 1012 лекцій на профілактичну тематику.

За 2020 рік до відділів поліції надійшло 488 звернень стосовно зникнень дітей, з них 255 – малолітніх. З них впродовж доби розшукано 466 дітей. Станом на кінець року всіх дітей розшукали.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.