дивись.info

На Львівщині кожна громада матиме свій ЦНАП

На Львівщині кожна громада матиме свій ЦНАП
ілюстративне фото, з архіву редакції.

Львівська ОДА рекомендує міським, сільським та селищним радам скористатися інструкцією «Як створити ЦНАП?», яка підготовлена командою Мінцифри спільно з проєктом SURGe, що фінансується урядом Канади, впроваджується Alinea International. Інформаційний матеріал доступний за посиланням.

Про це нагадують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

«Адміністративні послуги є важливим елементом реформи децентралізації, адже органи місцевого самоврядування отримують додаткові повноваження щодо їх надання. Для населення ж зручніше отримати ту чи іншу послугу у своїй громаді ніж їхати в районний центр», – зазначили у департаменті економічної політики.

Та додали, що надзвичайно важливо, упродовж перехідного періоду не допустити погіршення для громадян та бізнесу доступу до адміністративних послуг.

Так, зокрема центри надання адміністративних послуг утворюються:

– Київською, Севастопольською міською, районною у місті Києві, Севастополі державною адміністрацією;

– міською, селищною, сільською радою.

Прикінцевими та перехідними положеннями Закону встановлено завдання утворити центри надання адміністративних послуг органам місцевого самоврядування:

– до 1 січня 2022 року – населених пунктів, які станом на 1 січня 2020 року були адміністративними центрами районів;

– до 1 січня 2023 року – населених пунктів, що представляють інтереси територіальних громад з населенням понад 10 тис мешканців;

– до 1 січня 2024 року – населених пунктів, що представляють інтереси територіальних громад з населенням менш як 10 тис мешканців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.