«Галичина» у рекламному ролику візуалізувала силу Карпат

1

Молочна компанія «Галичина», яка вивела на ринок карпатський йогурт, у своєму новому рекламному ролику показала його походження та особливості.

Основним лейтмотивом нового відеоролику стала сила Карпат. Адже саме первозданність карпатської природи та багаті кисломолочні традиції мешканців Карпат надихнули технологів компанії «Галичина» створити карпатський йогурт.

«Карпатський йогурт  – це натуральний продукт без цукру та шкідливих доданків. Він має чистий вершковий смак, натуральний, адже має природну жирність та корисний завдяки високому вмісту білку, – розповідає маркетинговий директор молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків. – У відеороботі ми показали глядачам силу Карпат у продукті. Саме тому зйомки проводилися у неймовірних місцях, у яких ми всі наповнюємося, набираємося силою та енергією».

У рекламному ролику можна побачити пейзажі Карпатського біосферного заповідника, Мармароського заповідного масиву, річку Тису, місцевості поблизу гори піп Іван.

«Основним нашим завданням було передати глядачеві відчуття сили Карпат у продукті.  Тож історія, яку ми розповіли у відео, про натуральність – натуральність природи та карпатського йогурту, – зазначає режисер відеоролику Артем Плужаров. – Принциповим рішенням було знімати у головних ролях звичайну молодь, а не професійних акторів. Тож ми показали хлопців і дівчат у їхньому звичному середовищі – те, чим вони справді займаються і що найбільше люблять: надихатись та оновлюватись у горах».

Нагадаємо, молочна компанія «Галичина» розпочала нову комунікаційну кампанію «Бери силу Карпат», мета якої показати природне походження та користь натурального карпатського йогурту.

Довідка

Молочна компанія «Галичина» — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні. Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 98% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції. 40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта — з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей. Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).

* Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: