На Львівщині відбудеться чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону

лода44

Західний реабілітаційно-спортивний центр на Турківщині цими днями приймає чемпіонат України з лижних перегонів на біатлону серед осіб з порушеннями зору та ураженнями опорно-рухового апарату, - повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Чемпіонат України проводить Український центр фізичної культури і спорту «Інваспорт» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. За медалі на чемпіонаті борються понад 80 спортсменів.

Львівщину на цих змагання представляють Василь Кравчук та Павло Баль. Обидва – володарі олімпійських ліцензій на Паралімпіаду у Токіо. Представники львівського центру «Інваспорт» уже вибороли перші медалі.  Учора, 19 січня, у спринтерській гонці вільним стилем переможцем став Павло Баль, а бронзовим призером – Василь Кравчук. Спорсмени Львівщини виступали у класі LW-12 – дистанцію вони долають на спеціальних санях боб.

Сьогодні спортсмени позмагались у гонці вільним стилем. Василь Кравчук виборов золото, а Павло Баль срібло на дистанції 5 км у класі LW-12.

21 січня, та у п‘ятницю відбудуться змагання з біатлону у спринті та на середній дистанції.