дивись.info

Львівщина лідирує за кількістю укладених договорів за Програмою «5-7-9%»

Львівщина лідирує за кількістю укладених договорів за Програмою «5-7-9%»

За час дії Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» у Львівській області видали 704 кредити на суму майже 1 мільярд 290 млн грн. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

За кількістю виданих кредитів Львівщина лідер серед областей України.

«Не може не тішити те, що Львівщина вже упродовж тривалого часу  є лідером за кількістю укладених договорів в межах програми. Це показник, як правильного інформування, так і активності бізнесу. Вкотре зазначаємо, що кредитування бізнесу – вагомий чинник економічного зростання. І програма підтримки бізнесу «5-7-9» показала хороші результати в області. Що важливо, вона дозволяє підтримати бізнес в нелегкий час пандемії»,-  розповів заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів.

Серед видів діяльності найбільше по сумах виданих кредитів скерували на галузь сільського господарства – 28%, оптову та роздрібну торгівлю – 26%, переробну промисловість – 21%, транспорт – 7%, охорону здоров’я – 2%.

За цілями кредитування у Львівській області переважає рефінансування – 40%, надання кредитів на оборотний капітал в рамках антикризового пакету – 39%. Зростає кредитування на інвестиційні потреби – 21%.

Більше про Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.