дивись.info

У Держгеокадастрі Львівщини опрацювали понад 25 тисяч проєктів землеустрою

У Держгеокадастрі Львівщини опрацювали понад 25 тисяч проєктів землеустрою

Впродовж 2020 року експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 25081 проєкт землеустрою. Із цієї кількості, позитивно розглянуто 20677 (82%) проєктів землеустрою.

Про це повідомили у Держгеокадастрі Львівщини.

З 11 по 16 січня 2021 року експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 1716 проєктів землеустрою. З яких надано 1436 (84%) висновків про погодження  документацій.

Відзначимо, що Львівщина увійшла до числа лідерів по Україні за якістю розроблених проєктів землеустрою, які отримали найвищу оцінку.

«Розгляд проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності усунув додаткові контакти громадян з чиновниками та має антикорупційний ефект. Також, цього року, в Головному управлінні зросла кількість сертифікованих експертів, що дозволило збільшити кількість розглянутих документацій, які надходять через онлайн-сервіси Держгеокадастру», — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

У 2020 році кількість фахівців, які пройшли навчання, сертифікувалися за фахом експерта та працюють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області зросла до 43 осіб. Це дозволило збільшити кількість розглянутих заяв та пришвидшити терміни розгляду документацій, які надійшли за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру.

Довідково

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.