дивись.info

У Мін’юсті пояснили, що робити, якщо ви незадоволені якістю меддопомоги

У Мін’юсті пояснили, що робити, якщо ви незадоволені якістю меддопомоги
фото з архіву (ілюстративне)

У Міністерстві юстиції України пояснюють, що робити у разі, якщо ви, як пацієнт, незадоволені якістю наданої медичної допомоги.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

«Відповідно до Конституції України, кожен громадянин України має право на охорону здоров’я та медичну допомогу , що передбачає, зокрема:

  • кваліфіковану медичну допомогу, включаючи вільний вибір лікаря, вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій і закладу охорони здоров’я;
  • достовірну та своєчасну інформацію про стан свого здоров’я, включаючи існуючі і можливі фактори ризику та їх ступінь;
  • відшкодування заподіяної здоров’ю шкоди;
  • оскарження неправомірних рішень і дій працівників, закладів та органів охорони здоров’я», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви незадоволені якістю медичної послуги

Пацієнт як отримувач медичної послуги має право на безоплатне усунення недоліків, пропорційне зменшення ціни наданої послуги, повне відшкодування матеріального і морального збитку.

Виконавець медичних послуг (медичний заклад, в якому працює лікар, або сам лікар, якщо він здійснює підприємницьку діяльність) зобов’язаний відшкодувати шкоду, заподіяну пацієнтові внаслідок неправомірних рішень, дій чи бездіяльності.

У Мін’юсті пояснюють, що варто виділити досудовий та судовий порядок відшкодування шкоди, завданої пацієнтові наданням неякісної медичної послуги.

«Відшкодування як моральної, так і матеріальної шкоди не залежить від того, чи підписаний договір між пацієнтом і медичним закладом. У таких випадках відносини регулюється Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та Цивільним кодексом України», – кажуть у відомстві.

Пацієнт, який вважає, що йому була надана неякісна медична допомога, має право направити письмове звернення до адміністрації медичного закладу із обґрунтуванням фактів, які свідчать про неякісне надання медичної послуги та вимогою про безоплатне усунення недоліків чи пропорційне зменшення ціни наданої послуги, повне відшкодування матеріального і морального збитку. Також до даного звернення варто долучати докази, наприклад квитанції про оплату медичної послуги.

У разі відмови адміністрації медичного закладу у задоволенні вищезазначених вимог, потрібно звертатися до суду.

Для звернення до суду із позовом про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої неякісним наданням медичної послуги потрібно зібрати доказову базу, яка підтвердить причинний зв’язок між завданою шкодою та діями чи бездіяльністю персоналу медичного закладу.

Складовими для відшкодування шкоди є:

  • наявність шкоди;
  • протиправна поведінка заподіювача шкоди;
  • причинний зв’язок між шкодою та протиправною поведінкою заподіювача і його вина.

Перераховані підстави для деліктних зобов’язань є обов’язковим. Відсутність хоча б одного елементу виключає відповідальність за завдану шкоду.
Позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої неякісним наданням медичної послуги, може пред’являтися до суду за зареєстрованим місцем проживання чи перебування особи, якій заподіяно шкоду або за місцем заподіяння шкоди.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.