У бюджеті розвитку Львівської МТГ на фінансування напрямку ЖКГ планують виділити більше 900 млн грн

img9062-c953d674
фото: Роман Балук

Під час презентації бюджету розвитку Львівської МТГ на 2021 рік в рамках консультацій з громадськістю Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства розповіла про видатки, які передбачені для департаменту житлового господарства та інфраструктури, районних адміністрацій та львівських комунальних підприємств.

«Весь напрямок житлового-комунального господарства у бюджеті розвитку включає фінансування ремонту/облаштування об'єктів, передбачених за департаментом житлового господарства та інфраструктури, фінансування об'єктів, за які відповідальні районні адміністрації, та фінансова підтримка наших львівських комунальних підприємств.

У проекті бюджету розвитку для районних адміністрацій передбачаємо 189 млн грн. Зокрема Личаківській, Шевченківській, Залізничній районним адміністраціям, оскільки до них доєднані населені пункти МТГ, передбачаємо по 33 млн грн, а Галицькій, Франківській і Сихівській — по 30 млн грн.

Для наших ЛКП — це «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», ЛК АТП № 1, «Львівавтодор» та інші підприємства, передбачено 584 млн грн. А для департаменту житлового господарства та інфраструктури на ремонт доріг і облаштування велодоріжок пропонуємо виділити 80 млн грн. З них 50 млн грн — це заборгованість за виконані об'єкти у минулому році. На житлове господарство пропонуємо 40,2 млн грн, а на облаштування світлофорних об'єктів, освітлення — 9,8 млн грн.

Щодо ремонту доріг, то цього року будемо проводити роботи на перехідних об'єктах — це вул. Шевченка, вул. С. Бандери, вул. Б. Хмельницького, вул. Пекарська та вул. Личаківська", — розповіла Ірина Маруняк.

Посадовиця детально роз’яснила також цільове призначення та необхідність коштів, які передбачені для комунальних підприємств. Вона відзначила, що підприємства потребують дофінансування, оскільки у більшості з них тарифи не є відкориговані і спричиняють значні збитки, необхідно поповнювати статутні капітали ЛКП для їхньої спроможності виплачувати заробітну плату працівникам, оплату лізингових платежів, гарантії по кредитах, а також для проведення ремонту і модернізації обладнання.

Презентацію бюджету розвитку Львівької МТГ дивіться на сайті ЛМР

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: