дивись.info

НБУ застерігає банки від співпраці з Дубінським

НБУ застерігає банки від співпраці з Дубінським

Національний банк України повідомив банки про санкції, введенні США, щодо народного депутата Олександра Дубінського і попередив про ризики при співпраці з підсанкційними особами. Про це повідомляє LIGA.net, з посиланням на лист НБУ.

«У зв’язку з цим звертаємо увагу на ризики, пов’язані із здійсненням фінансових операцій з особами, включеними в OFAC SDN List, і вважаємо за потрібне запропонувати фінансовим установам вжити належних заходів обережності з метою управління такими ризиками».

У списку санкцій потрапили 7 громадян України: депутат від «Слуги народу» Олександр Дубинський, екс-прокурор Костянтин Кулик, колишній депутат Олександр Онищенко, бізнесмени Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель.

Крім того під санкціями виявилися ТОВ «Ера Медіа», ІА «Онлі Ньюз», ТОВ «Скептик» і сайт NABULeaks, пов’язані з депутатом Андрієм Деркачем (включений до списку санкцій у вересні 2020 року).

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський повідомив, що Монобанк запропонував йому закрити свій рахунок.

У січні США запровадили санкціїпроти 7 громадян та 4 медіа України через втручання у президентські вибори США. Серед осіб, які підпадають під санкції – і Олександр Дубінський.

Дубінський, своєю чергою, заявив, що позиватиметься до ЦПК через «листи до Міністерства фінансів США з проханням накласти санкції проти нього».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.