дивись.info

Молодь Львівщини запрошують на перегляд фільму «Крути 1918»

Молодь Львівщини запрошують на перегляд фільму «Крути 1918»

Львівський обласний молодіжний центр спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА запрошують молодь на спільний перегляд української історичної драми «Крути 1918», – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Захід відбудеться завтра, 29 січня, у  День 103-ї річниці історичного бою під Крутами. Транслюватимуть фільм у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру (вул. Винниченка, 12). Початок о 17:00 годині.

Стрічка «Крути 1918» розповідає про бій під залізничною станцією Крути, в якому молоді добровольці-гімназисти поклали своє життя на захист України від російської Червоної гвардії. Фільм пронизаний особистими історіями головних героїв, і відкриває нові деталі трагедії Крут.

«Ми усвідомлюємо наскільки важливо для молоді утверджуватися у національній ідентичності. Тому перегляд, обговорення та осмислення такого фільму дасть можливість молоді глибше усвідомити цінність таких понять, як незалежність, суверенність та державність. Водночас, це можливість вивчити й краще зрозуміти історію на прикладі героїзму студентів, які відстоювали та боролися за українську незалежність», – зазначив співорганізатор, керівник Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук.

Для перегляду фільму, необхідно попередньо зареєструватися за посиланням. Через карантинні обмеження кількість місць обмежена.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.