Збірна Львівщина виборола 11 медалей Чемпіонату України зі стрільби з лука

image1_1611761730_1600x1200_1_0

У середу, 27 січня, у Харкові завершальний день чемпіонату України зі стрільби з лука серед юніорів.

Львівські лучники вибороли ще ряд медалей, - повідомляють в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Серед юніорів срібним призером став Олександр Панциру. 4 місце у Івана Пєркова, який лише в перестрілці поступився у боротьбі за бронзову медаль. Бронзова медаль серед жінок у стрільбі з блочного лука у досвідченої Катерини Палехи.

Уже сьогодні, 28 січня, вступають у боротьбу за медалі національного чемпіонату дорослі спортсмени, на яких очікує олімпійська вправа на дистанції 70 метрів.

За підсумками чемпіонату України серед юніорів та дивізіону блочного лука, в активі збірної Львівщини 11 нагород різного гатунку: 3 три золоті, 4 чотири срібні та 4 чотири бронзові медалі.

Нагадаємо, на чемпіонат України зі стрільби з лука у Харків управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА відрядило 60 спортсменів – 35 дорослих та 25 юніорів. Львівська збірна на змаганнях є однією з найчисельніших.