На Самбірщині чоловікові, який незаконно рубав дерева, загрожує 3 роки в'язниці
У грудні торік 28-річний мешканець Самбірського району незаконно вирубав дуб, завдавши шкоду у розмірі близько 50 тисяч гривень.
Згідно з інформацією Львівської обласної прокуратури, його судитимуть за статею 246 ч.1 Кримінального Кодексу України.
Як з’ясували правоохоронці, 28 грудня минулого року неподалік с. Стрілковичі Самбірського району, 27-річний місцевий мешканець, незаконно зрізав бензопилою дерева породи «дуб звичайний» у захисних лісових насадженнях вздовж залізниці.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 тис до 1,5 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.