• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Скільки українців отримають доступ до вакцини проти COVID-19 на першому етапі

Скільки українців отримають доступ до вакцини проти COVID-19 на першому етапі

Перший етап вакцинації в Україні передбачає доступ до вакцини для 367 491 людини.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в п'ятницю, 29 січня.

«На першому етапі вакцинують людей з критичним ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби та тих, хто виконує критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби. Перший етап передбачає доступ до вакцин, загальна кількість людей, яким ми будемо робити вакцинацію — 367 491 людина. Ці всі люди у нас повністю верифіковані», — сказав він.

Він зазначив, що вакцинують працівників мобільних бригад з вакцинації, медичних працівників, лікарів, середній медперсонал, який працює в закладах охорони здоров’я, що надають допомогу при коронавірусі. Також вакцину отримають всі працівники лабораторій, які проводять дослідження на виявлення коронавірусу, працівники екстреної медичної допомоги, люди, які перебувають в спеціалізованих закладах, працівники цих закладів, а також військовослужбовці.

Міністр запевнив, що вакцинація в Україні розпочнеться в лютому цього року, як і планувалося.

Крім того, за його словами, вакцинація буде відбуватися виключно безпечними вакцинами, які будуть зареєстровані в Україні та які пройшли всі стадії клінічних випробувань. Він додав, що російську вакцину в Україні реєструвати не будуть.

Додамо, що раніше Степанов розповів, що вакцинуватимуть проти коронавірусу у першій хвилі тих, хто ще не хворів на цю недугу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: