дивись.info

Працівників львівської мерії «виженуть» на вулиці прибирати сніг

Працівників львівської мерії «виженуть» на вулиці прибирати сніг

Працівники міської ради сьогодні будуть залучені до очищення вулиць Львова від снігу.

Про це під час брифінгу розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

«Випало до 35 сантиметрів снігу. Це багато, тому міський голова звернувся до  працівників мерії, щоб вони вийшли на певні локації у місті і зайнялися прибиранням, та допомогли в такий спосіб двірникам. Так, о 15.00 сьогодні буде збір працівників міської ради біля входу в мерію, розподіл на бригади, а потім прибирання тротуарів і прибардюрних ділянок. Ми хочемо полегшити роботу нашим двірникам, тому організовуємо таке прибирання. Також до прибирання долучаються працівники районних адміністрацій, великих комунальних установ. Я звертаюся до керівників підприємств, до малих підприємців, щоб вони також взяли активну участь у прибиранні.

Минулої і позаминулої зими таких сильних опадів не було, тому зараз потрібно всім згуртуватись і допомогти комунальникам очистити наше місто від снігу», – пояснила Ірина Маруняк.

Водночас за її словами, особливих проблем у місті черех снігопад не виникало.

«З неділі на понеділок працювало 127 одиниць техніки: грейдери, піскорозкидувачі  трактори, мотоблоки інша техніка. Всі працювали у посиленому режимі. Зранку я робила об’ізд – магістральні дороги були почищені. Також на тротуарах працювала техніка. Двірники в силу своїх можливостей також очищали тротуари. Громадський транспорт виїхав на лінії – 111 трамваїв і тролейбусів, 375 автобусів», – розповіла Ірина Маруняк.

«Сніг буде падати до п’ятниці і так виглядає, що опади будуть сильними. Тому сьогодні теж працюємо у посиленому режимі. Я дала вказівку, щроб сьогодні цілий день працювала прибиральна техніка та двірники. Вночі будемо працювати так, як працювали цієї ночі – у посиленому режимі. Сподіваємося на допомогу підприємців і мешканців», – додала вона.

«Не всюди розчищені внутріквартальні дороги. Сніг падав постійно і тому хоча техніка, яка виїхала звечора прибрала, на ранок було знову багато снігу. До деяких вулицях техніка вночі прибирала двічі», – додала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, як заявив раніше міський голова Андрій Садовий, більшість скарг на Гарячу лінію щодо прибирання стосуються територій, які знаходяться під відповідальністю ОСББ та управляючих компаній.

«Близько 20% будинків взагалі не уклали угоди із обслуговуючими компаніями. Це теж факт. Кожен повинен нести відповідальність за свою роботу. Я знаю, що у цьому снігопаді винен в першу чергу я, як міський голова. Це правило, яке я сам встановив, і тільки так воно має працювати. Але все ж давайте не забувати про співвідповідальність за своє майно і побут. Як мешканець Львова я вчора і сьогодні разом зі сім’єю розчистив територію біля свого будинку. В такій ситуації це нормально і так може зробити кожен», – заявив Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.