Львівщина у трійці лідерів з реалізації державної програми «Доступні кредити»

кредити

Львівщина продовжує бути у трійці лідерів областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Про це інформує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, - йдеться на сайті ЛОДА.

Окрім Львівщини високі показники результативності показали також Харківська та Київська області.

«Кредитування бізнесу – вагомий чинник економічного зростання. Львівщина вже упродовж тривалого часу  є лідером за кількістю укладених договорів в межах програми. Комусь вона допомогла придбати або модернізувати обладнання, комусь - зберегти бізнес та працівників»,-  зазначають у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Загалом по Україні за останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 200 договорів на суму 523 млн грн. Зокрема: 185 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, 70 млн грн – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І антикризові кредити під 3% складають 268 млн грн.

Від старту програми банки-учасники видали вже 8 630 кредитів позик на загальну суму 20,2 млрд грн. З них понад 11,9 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 3,8 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 4,5 млрд грн в якості антикризових кредитів під 3%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (54%), торгівлі та виробництва (18%) та промислової переробки (15%).

Нагадаємо, що програма «Доступні кредити 5-7-9%» пропонує часткову компенсацію процентної ставки за кредитом у гривні у комплексі з механізмом часткових кредитних гарантій для вирішення проблеми браку забезпечення та недостатньої кредитної історії на покриття постійних (регулярних) витрат, що періодично виникають у процесі провадження господарської діяльності та не залежать від зміни обсягів виробництва.

Програма впроваджується утвореним при Міністерстві фінансів України Фондом розвитку підприємництва (колишній Німецько-український фонд) через мережу банків-партнерів у партнерстві з Мінекономіки та Офісом розвитку малого і середнього підприємництва.

Докладніше про те як приєднатися до програми за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: