дивись.info

Помер 47-річний професор «Львівської політехніки»

Помер 47-річний професор «Львівської політехніки»
Фото: НУ ЛП

На 47-році життя відійшов у вічність український науковець, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри соціальних комунікацій Національного університету «Львівська політехніка» Андрій Пелещишин.

Про це повідомили на офіційній сторінці університету.

Про причини передчасної смерті не інформують.

«Колектив НУ ЛП висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам і друзям із приводу передчасної смерті відомого науковця, мудрого наставника, завідувача кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних і соціальних наук Андрія Миколайовича Пелещишина.

Невичерпна енергія, відданість розвиткові кафедри та університетові, вболівання за успіх молоді назавжди залишаться у наших серцях. Життєвий шлях і значні наукові напрацювання будуть прикладом для студентів і викладачів. Спочивайте з Богом. Щирі співчуття усій родині», – сказано в повідомленні.

Додамо, чоловік народився у травні  1973 року в родині науковців. Його батько Пелещишин Микола — український історик та археолог.

З 2011 року Андрій Пелещишин обіймав посаду завідувача кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності НУ «Львівська політехніка».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.