У мерії кажуть, що у Львові курсує достатньо громадського транспорту

маршрутки4
Фото ілюстративне, з архіву редакції.

Уранці середи, 10 лютого, у Львові на маршрути виїхало 543 одиниці автобусів, маршруток, тролейбусів і трамваїв, звітують у мерії.

За інформацією управління транспорту, це 115 одиниць електротранспорту, 253 автобуси АТП-1 та 175 автобусів приватних перевізників.

Відтак, випуск електротранспорту станом на 8.00 год становить 100% від плану, автобусів АТП-1 — 97% від плану, автобусів приватних перевізників — 76% від плану.

Львівська міська рада просить власників машин не залишати їх біля тротуарів, щоб не ускладнювати рух громадського транспорту та роботу комунальних служб з очищення доріг та хідників від снігу.

Рух тролейбусів і трамваїв можна відстежити ТУТ.

Додамо також, що у зв'язку з аварією на трубопроводу на вулиці Івана Франка у Львові деякі тролейбуси курсуватимуть по-іншому. Попередньо, ремонтні роботи мають завершити до 20.00 години.

У патрульній поліції Львова кажуть, що для громадського транспорту патрульні влаштували реверсний рух, а всі інші транспортні засоби, які їдуть зі сторони вулиці Зеленої скеровують на вулиці Герцена та Шухевича.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: