дивись.info

Нардеп долучився до процесу реставрації актового залу Львівської політехніки

Нардеп долучився до процесу реставрації актового залу Львівської політехніки

Про завершення реставраційних робіт народний обранець повідомив на ​ своїй сторінці у Фейсбук.

«+1 приклад результативної співпраці! Минулий офіційний візит до Львівської політехніки запам’ятався урочистим відкриттям відреставрованих залів, а сьогоднішня зустріч – завершенням реставраційних робіт паркетного покриття», – написав Ростислав Тістик.

25 вересня 2020 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося урочисте представлення реконструйованих залів – актової зали Яна Матейка та читальної зали старої бібліотеки. Серед почесних гостей заходу був присутній прем‘єр-міністр України, заступник міністра освіти та науки, народні депутати та представники місцевої влади.  За словами Ростислава Тістика, тоді ж і виникла ідея долучитись до реставраційних робіт з відновлення підлоги.

«Восени, разом з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, у ході спілкування із ректором Юрієм Бобало, почули про проблему із відновленням підлоги в оновленому залі Яна Матейка. Тоді ж почав шукати шляхи вирішення.  Вдалось оперативно знайти та підключити соціально відповідальну компанію «Моршинська» та у короткі строки відреставрувати підлогу в оновленому актовому залі», –​ сказав нардеп Тістик.

Нагадаємо, що актову залу Львівської Політехніки почали відновлювати у 2015 році. Відтоді відновили картини і скульптури на стінах, колони, світильники, максимально наближаючи до автентичного вигляду 1884 року. А реставрацію приміщення студентської читальної зали старої бібліотеки розпочали у 2018 році. У ній збереглися автентичні меблі з 1878-1880 років.

Як раніше повідомлялось, Львівська політехніка ініціюватиме внесення найцінніших споруд до спадщини ЮНЕСКО.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.