Львівська облрада виділила понад 100 мільйонів гривень на підтримку учасників АТО та малозабезпечених

4c7128b2b6f7ab1bd4e638fc91455ee6

На підтримку учасників АТО (ООС), їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні з обласного бюджету виділили більше 41 млн грн.

Відповідну комплексну соціальну програму сьогодні, 18 лютого, погодили депутати Львівської обласної ради.

Серед основних напрямів програми є забезпечення на умовах співфінансування житлом учасників АТО (ООС), надання адресних грошових допомог, відшкодування витрат родинам Героїв Небесної Сотні на житлово-комунальні послуги, сімейний відпочинок та реабілітація військових, а також психологічна підтримка учасників АТО (ООС).

Окрім того, в програмі передбачено кошти на виготовлення та встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих / померлих учасників АТО (ООС) і Героїв Небесної Сотні, або за згодою родини відбувається компенсація у вигляді виплати одноразової грошової допомоги.

«У цьому році плануємо закупити 40 квартир для учасників АТО та родинам Героїв Небесної Сотні за кошти обласного бюджету, місцевих бюджетів та власного внеску. Ми організували смс-інформування усіх, хто підлягає під дію програми, щоб вони знали про неї та розуміли, який їх алгоритм дій «, - розповів депутатам заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Віктор  Степанюк.

За даними профільного департаменту, зараз на Львівщині є близько 20 тисяч демобілізованих учасників ООС, 320 загиблих Героїв та 1244 осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Обласні депутати також передбачили 62 млн грн на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області.

Основна увага у програмі зосереджена на соціальній підтримці осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. Йдеться про ветеранів війни, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, малозабезпечені верстви населення, багатодітні сім’ї тощо.

Окрім того, передбачена виплата адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, родинам померлих та реабілітованим жертвам репресій комуністичного тоталітарного режиму. А також відшкодування витрат на поховання учасників національно-визвольних змагань.

Також мешканці області можуть в межах цієї програми звертатися  за одноразовою адресною допомогою.

На компенсацію пільгового перевезення громадян на автомобільному та залізничному транспорту, за словами Віктора Степанюка, закладено 3 млн грн.

«На території Львівщини налічується 248 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд. Також буде створено реєстр обліку осіб пільгових категорій для впровадження в перспективі автоматизованої системи обліку проїзду», - додав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: