• USD: 41.20
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

Облрада виділила 17 мільйонів на розвиток сільського господарства

Облрада виділила 17 мільйонів на розвиток сільського господарства

Депутати Львівської обласної ради ухвалили Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Йдеться зокрема про підтримку на конкурсній основі мікро- та малого аграрного бізнесу на селі а також забезпеченню розвитку органічного виробництва.

На реалізацію програми в обласному бюджеті передбачили 17 млн грн.

Програма включає підтримку учасників АТО (ООС), які отримали землю і здійснюють на ній приватне виробництво, а також стимулювання аграріїв у вигляді часткового відшкодування витрат за придбання та використання біологічних засобів захисту рослин.

Учасниками програми можуть бути сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, сільськогосподарські кооперативи, фізичні особи-підприємці, сімейні фермерські господарства, фізичні особи.

Як пояснив голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький, учасникам АТО (ООС) в кожному заході програми надається пріоритетність.

Виконання програми, за прогнозами профільного департаменту ОДА, має збільшити обсяги виробництва валової сільськогосподарської продукції на 3%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: