• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

На Львівщині виділять понад 25 мільйонів гривень не енергозбереження

На Львівщині виділять понад 25 мільйонів гривень не енергозбереження

Львівська обласна рада прийняла Комплексну програму підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

У програмі йдеться, що економія паливної одиниці є в три рази ефективнішою, ніж її видобуток. Тому на рівні області пропонується запровадити постійну систему управління енергоспоживанням, залучення інвестицій у сферу енергозбереження та збільшення частки використання відновлюваних джерел енергії.

На реалізацію програми у цьому році виділили 25,5 млн грн.

Їх планують скерувати на підвищення енергоефективності в індивідуальному та багатоквартирному житловому фонді та стимулювання населення до використання відновлюваних джерел енергії.

Йдеться про відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження; відшкодування ОСББ відсотків за кредитами в розмірі облікової ставки НБУ протягом перших 12 місяців користування кредитом, за умови участі у «Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності»; відшкодування тіла кредиту на встановлення альтернативних джерел енергії; відшкодування частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане і встановлене фізичними особами за власні кошти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: