дивись.info

Її школу пройшли десятки лікарів: померла лікарка Львівського перинатального центру

Її школу пройшли десятки лікарів: померла лікарка Львівського перинатального центру

Сьогодні вночі відійшла у вічність Калина Романівна Морозович акушер-гінеколог, одна з перших фахівців Львівського перинатального центру.

Про це повідомляє Львівський обласний клінічний перинатальний центр.

Її школу акушерства та людяності пройшли десятки львівських лікарів, її дбайливі та професійні руки були першим дотиком, який відчували на собі тисячі малят з’явившись на цей світ.

“Сьогодні Калина Романівна пішла у засвіти, але ми впевнені, що вона житиме в професіоналізмі учнів, яким передала свій величезний фаховий та життєвий досвід, базований на засадах лікарської етики та деонтологіїї. Вона житиме у серцях людей, з якими її зводила доля, яким вона допомогла стати щасливими батьками, вона залишиться в пам’яті такою, як на цій світлині – яскравою особистістю, яка щедро ділилася досвідом, яка своє вміння, свій Богом даний талант використала, щоб дарувати світові дитячі посмішки.”, – йдеться у повідомленні.

З початком формування колективу 2-го міського пологового будинку (на той час по вул.Батальній, 6) у 1985 р., Калина Романівна, перейшла з 1-го міського пологового будинку (по вул. Мечнікова), де працювала завідувачем відділення патології вагітності.

З відкриттям 1 квітня 1986 р. 2-го МКПБ, вона обійняла посаду завідувача відділення обсервації, а з 1996 р. і до виходу на пенсію працювала лікарем акушер-гінекологом в тому ж обсерваційному відділенні виховуючи не одне покоління фахівців, далеко не раз рятуючи життя пацієнток та дітей, допомагаючи народжувати та народжуватися.

“Дякуємо Вам, Калино Романівно, що були з нами всі ці роки! Вічная пам’ять!”, – написали колеги лікарки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.