дивись.info

Львівська асоціація розвитку туризму втілює проект для осіб з інвалідністю

Львівська асоціація розвитку туризму втілює проект для осіб з інвалідністю

У Львові триває реалізація транскордонного мікро-проекту «Захист громадянських прав осіб з інвалідністю і створення можливостей для них пізнавати унікальну культурну і архітектурну спадщину міст Львова і Перемишля».

Про це пишуть у пресслужбі ЛОДА.

Бенефіціар проекту – Львівська облдержадміністрація. Ініціатор та головний партнер проекту Львівська асоціація розвитку туризму.

«Львів відкритий для світу!» – таке гасло Львова. Однак, не для усіх мешканців та гостей Львова існує фізична доступність оглядати історичну і культурну спадщину міста, – зауважує директор Львівської асоціації розвитку туризму Андрій Мацелюх. – Щонайменше 30 % – це маломобільні групи населення – позбавлені цього, зокрема особи з інвалідністю. Львівська асоціація розвитку туризму, в партнерстві з ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю», взяли на себе обов’язок частину історичних пам’яток Львова зробити доступними для осіб з інвалідністю».

Серед основних заходів проекту для Львова є створення проектно-кошторисної документації для забезпечення доступу осіб з інвалідністю до середньовічних святинь міста, а саме до таких сакральних об’єктів:

церкви-музею Бл. Климента (вул. Кривоноса. 1);
монастиря сестер Студиток (пл. Вічева, 2);
церкви Божої Матері неустанної помочі (вул. Марії Сніжної, 2);
церкви Івана Хрестителя (пл. Старий Ринок, 3);
церкви Св. Миколая (вул. Хмельницького, 28);
монастиря Св. Онуфрія (вул. Замарстинівська, 36);
церкви Св. Параскеви П’ятниці (вул. Хмельницького, 77);
церкви Св. Мартина (вул. Жовківська, 8).

У межах проекту передбачено проведення міжнародного навчального семінару для екскурсоводів, а також міжнародної конференції з питань доступності, створення спеціалізованого друкованого путівника та інтернет сайту по Львову для осіб з інвалідністю, створення посібника для екскурсоводів як працювати з особами з інвалідністю, проведення промоції Львова як міста доброзичливого для людей з інвалідністю.

Проект співфінансується програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.