дивись.info

Коли у Славському почнуть будувати сучасний гірськолижний курорт

Коли у Славському почнуть будувати сучасний гірськолижний курорт

Реалістична дата початку будівництва гірськолижного – весна 2022 року.

Про це сказав в інтерв’ю Інтерфакс-Україна перший віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Василь Даниляк.

«Ми плануємо розвивати «Славсько» як найкращий і найсучасніший всесезонний курорт України. Що стосується зимової частини, то у різних чергах буде реалізовано 75 км трас, ми плануємо збудувати дві гондоли, одна – на 3 км, друга – на 2,2 км, чотирьох та шестимісні крісельні витяги. Повністю всі схили будуть обладнані системою засніження, створено сучасні засоби безпеки на схилах, які відповідатимуть міжнародним стандартам. За умови отримання усієї дозвільної документації будівництво першої черги гірськолижної інфраструктури – а це близько 20 км трас – реалістично розпочати навесні 2022 року. Термін будівництва першої черги становитиме два роки», – сказав Василь Даниляк.

Перенесення дати старту робіт з 2021 на 2022 рік зумовлено тим, що на 75% земельні ділянки, на яких планується будівництво гірськолижного курорту, вже відведено.

«Але є земельні ділянки Галсільлісу, який знаходяться у керуванні комунального лісного господарства Львівської обласної ради, а також землі держлісгоспу, які по майстер-плану курорту попадають на майбутні витяги і траси. Тож необхідно пройти процедуру вилучення цих земельних ділянок з лісового фонду для цілей рекреації», – наголосив Василь Даниляк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.