дивись.info

На Львівщині учасники бойових дій отримали понад 5 тисяч гектарів землі у власність

На Львівщині учасники бойових дій отримали понад 5 тисяч гектарів землі у власність

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками учасники бойових дій (АТО/ООС) та їхні сім’ї отримали у власність 7647 земельних ділянок, розташованих на території Львівської області, загальною площею 5219,6 га. Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва.

Про це повідомили в ГУ Держгеокадастру у Львівській області.

«Робота з виділення земельних ділянок захисникам України залишається для нас одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим, учасникам бойових дій, та їхнім сім`ям вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок»,- зазначив Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Учасники бойових дій (АТО/ООС) приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (4637 земельних ділянок), особистого селянського господарства (2860 земельних  ділянок) та індивідуального дачного будівництва (150 земельних ділянок).

Найбільше земельних ділянок було надано у Пустомитівському (1118 земельних ділянок) та Жовківському (1029 земельних ділянок) районах Львівської області.

Загалом, Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, надано учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей 13404 дозволи на розробку документації із землеустрою, на землі загальною площею 9020 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Довідка

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці «Інформація для учасників бойових дій (АТО/ООС) та членів їх сімей».

Нагадуємо, що безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.