дивись.info

ПриватБанк запускає «Іпотеку під 7%»

ПриватБанк запускає «Іпотеку під 7%»

ПриватБанк підписав договір з Фондом розвитку підприємництва про запуск кредитування клієнтів у рамках державної програми «Доступна іпотека 7%».

Про це повідомили в банку.

Подати заявку на пільговий кредит на житло можна відсьогодні,  з 1 березня на спеціальній сторінці сайту банку.

Згідно з умовами нової державної програми, отримати в Приватбанку кредит з компенсацією державою частини кредитної ставки до рівня 7% річних можна на купівлю квартири або будинку, нормативна площа яких становить 50 кв. метрів загальної площі на одну людину або сім’ю з двох осіб і 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім’ї.

Позаяк програма має насамперед соціальний характер, в ній можуть взяти участь українці, середньомісячний дохід яких і кожного з членів за останні шість місяців не перевищує десятикратного розміру середньої місячної заробітної плати у відповідному регіоні України.

Максимальний розмір такого кредиту обмежено сумою в 2 млн грн, а вартість житла в іпотеку не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Отримати пільговий кредит на житло можна на термін до 20 років, а початковий внесок позичальника повинен бути не менше 25% вартості житла.

На умовах пільгової іпотеки можна придбати переважно сучасне житло в новобудовах — багатоквартирних або приватних будинках, які здані в експлуатацію не раніше, ніж за три роки до початку старту програми.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.