• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

Скільки грошей з бюджету піде на щеплення в 2021 році

Скільки грошей з бюджету піде на щеплення в 2021 році
Ілюстративне зображення, з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я України направили 4 мільярди гривень з бюджету на проведення вакцинації українців проти коронавірусу в 2021 році. Частина цих коштів залишилася з так званого «ковідного» фонду, створеного в минулому році.

Про це йдеться у відповіді МОЗ, - пише РБК-Україна.

У Міністерстві повідомили, що отримали 1,38 млрд гривень за рахунок залишків коштів, які були виділені з фонду по боротьбі з коронавірусом в 2020 році на одну з бюджетних програм.

Ця програма передбачала «забезпечення готовності і реагування системи громадського здоров'я» на спалах COVID-19, а також забезпечення медиків засобами індивідуального захисту.

«Крім того, інформуємо, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» за бюджетною програмою «Проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2» передбачено ще 2,6 млрд гривень», – зазначили в МОЗ.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я змінило національний план вакцинації. Тепер президент країни Володимир Зеленський та інші чиновники зможуть щепитися від коронавірусу.

Зазначимо, масова вакцинація в Україні розпочалася 24 лютого. Щеплення роблять вакциною Covishield Oxford-AstraZeneca. В Україну поки що надійшло 500 тисяч доз, чергова партія очікується на початку березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: