дивись.info

У Львові до почитання виставили мощі святих мучениць Віри, Надії та Любові

У Львові до почитання виставили мощі святих мучениць Віри, Надії та Любові
Фото: ЛМР

Мощі святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії виставляють до почитання вперше в Україні. Вони прибули з Ватикану до Львова.

Урочисте виставлення до почитання мощей відбулося у львівському храмі, названому на їхню честь (вул. Віри, Надії, Любові, 10), повідомляють у пресслужбі мерії.

Розпочалося дев’ятиденне моління за заступництвом до них. Тепер мощі назавжди будуть у цьому храмі.

Доступ до святинь є щодня з 16.00 до 20.00 год. Дев’ятиденні моління звершуватимуть о 18.00, зазначив парох храму св. мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії отець Андрій Корчагін.

«Мощі передали на наше прохання, яке ми подали понад півтора роки тому через лист митрополита Ігоря (Возьняка), який владика написав та підписав, і направили до Ватикану. Цей лист віз особисто наш добрий парафіянин Андрій Антонищак, який тоді постійно їздив до Італії, бо він є бойовим офіцером Національної гвардії України і був на той момент депутатом Верховної ради та опікувався визволенням Віталія Марківа. Відтак, до мене зателефонував представник Отця і Глави УГКЦ при Святому Престолі у Ватикані і повідомив, що Римська Курія підтвердила, приготувала і передала для нашого храму як дар назавжди мощі святої Софії та її доньок Віри, Надії, Любові з відповідними документами. Далі власне наш парафіянин Андрій Антонищак купив цінний гарний мощовик, і ті мощі ми вже туди вклали. І вчора, у неділю, о 17.00 годині при великій кількості людей ми ці мощі урочисто виставили до молитви і почитання у нашому храмі», — повідомив отець Андрій Корчагін.

За молитвами про заступництво до святих мучениць відомі численні зцілення. Наприклад, у 777 році Ватикан подарував місцевості Ешо у Франції мощі святих мучениць. І там у монастирі вони зберігалися до періоду французької революції. Відтак, завжди були велелюдні прощі до того монастиря і мощей, бо відбувалося багато випадків зцілень: оздоровлення душі і тіла, тому паломники часто приходили туди молитися.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.