дивись.info

У Соборі святого Юра виставили гріб з мощами святого Шарбеля 

У Соборі святого Юра виставили гріб з мощами святого Шарбеля 

2 березня, в Архикатедральному соборі св. Юра виставили до почитання гріб з мощами святого Шарбеля та розпочали  моління дев’ятниці.

Про це у коментарі Духовній величі Львова розповів настоятель Архикатедрального собору св. Юра митрофорний протоієрей Роман Кравчик.

«Маємо в нашому  соборі мощі з Лівану від гробу св. Шарбеля. Сам гріб є подорожуючим по світі. В ньому лежить права рука св. Шарбеля. Перед Львовом ці мощі були в Закарпатті. Ідея привести до собору мощі з’явилася в час мого паломництва до Лівану. Там ми засвідчили, що хочемо, щоб цей подорожуючий гріб прибув до Львова», – розповів священник.

«Від сьогоднішнього дня ми розпочали дев’ятницю до св. Шарбеля. Відтак 9 днів підряд будемо молитися до святого за всіх мешканців нашого міста і за Україну. Будемо просити, щоб Бог зменшив тягар пандемії та інших захворювань перед гробом святого Шарбеля», – додав він.

Сам гріб з мощами  перебуватиме в Соборі впродовж дев’яти днів.

Щодня о 10 год служитиметься Свята Літургія та дев’ятниця до святого.

Довідка

До святого Шарбеля приходили люди з різними потребами. Більше знаємо його як цілителя недужих, особливо важкохворих, особливо онкологічнохворих. Деякі описи нам розповідають, що св. Шарбель був помічний при непорозуміннях в сім’ях. До нього часто молять про успіх дітей, за добру працю. Він має дуже широку Божу благодать допомогти людині, яка до нього звертається.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.