дивись.info

У Львові покажуть виставу, де головна дійова особа – українська пісня

У Львові покажуть виставу, де головна дійова особа – українська пісня

12 лютого у Театральному центрі «Слово і голоС» покажуть виставу «Земля-Пісня».

«Земля-пісня» – це дійство, де головною дійовою особою є  Українська Пісня. «Ці пісні ви, може, ніде не почуєте, збирали  їх на Поділлі, Поліссі, Полтавщині, Кропивниччині, Галичині, а також із рідкісних музичних видань», – розповідає про співочу виставу «Земля-Пісня» автор, художній керівник театру «Слово і голоС», співачка Наталія Половинка.

Дійство зіткане з двадцяти найдавніших традиційних  пісень. Унікальність роботи з народною піснею Театрального центру «Слово і голоС» в тому, що тут пісня співається без обробок і музичних інструментів, вона родиться тут і зараз так, як народилася вперше, у 12-му чи 17-му століттях.

«Як рідко зараз ви можете почути живу пісню! Живу – це із живого джерела, із цієї людини у цьому часі і просторі. Бо ж у всі часи людина і любить, і дихає, і народжує так само, як тисячу років тому. І пісня береже і животворить у людині саме те, що робить її ЛЮДИНОЮ, живою – посеред віртуального простору нашого часу. Так Шевченко нам нагадує  про серце Прометея: «Воно знову оживає і сміється знову!», – говорить співачка.

Режисером вистави є Наталія Половинка

Початок о 19.00.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.