дивись.info

Українські водії будуть проходити навчальні курси

Українські водії будуть проходити навчальні курси
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Керманичів в україні можуть зобов’язати проходити навчальні курси для підтвердження професійної компетентності. Після їх проходження доведеться також складати іспит в навчальному центрі.

Про це йдеться в наказі Міністерства інфраструктури України.

Були розроблені різні програми для навчання початкових, початково-скорочених і періодичних навчальних курсів. З урахуванням категорії посвідчення водія та стажу керування транспортним засобом, водіям доведеться проходити той чи інший курс.

Варто відзначити, що після проходження курсу і складання іспиту будуть видавати відповідне свідоцтво про підтвердження професійної компетентності і кваліфікаційну картку водія. Ці документи будуть залишатися дійсними протягом 5 років.

Наказ уже був зареєстрований в Мін’юсті 16.02.2021, а набере чинності з дня офіційної публікації.

Наразі документ відсутній, але відомо, що його порядок містить: процедуру визначення навчальних центрів, які б підтверджували професійну компетентність водіїв, після проходження якої будуть видаватися сертифікати — їх можна буде переоформляти, робити дублікати і анулювати. Також чітко прописані обов’язки і вимоги до навчального центру, де будуть проходити нові курси.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.