дивись.info

У Львівському палаці мистецтв покажуть виставку абстрактного мистецтва

У Львівському палаці мистецтв покажуть виставку абстрактного мистецтва

Відвідувачів Львівського палацу мистецтв запрошують на персональну виставку живопису «АПОКРИФ» Пластичні трансформації львівського художника Ігоря Івасіва, – пишуть у пресслужбі ЛОДА.

«Над картинами для цієї експозиції я працював понад два роки. Мої роботи у жанрі абстракціонізму, вони експресивного характеру. Я обрав собі такий напрямок, оскільки він не обмежує художника, не створює якихось рамок для творчості. Це дає можливість вільно обирати форми, кольори, графіку тощо»,- розповів Ігор Івасів.

За його словами, в межах експозиції буде представлено приблизно 20 робіт.

«Володіючи віртуозною технікою живописання в річищі абстрактного експресіонізму, Ігор Івасів реалізує багатий творчий потенціал і закріплює свій індивідуальний естетичний маніфест. Його «Апокриф» переростає рамки одного жанру і набуває статусу величавої живописної симфонії, зарядженої потугою мистця внести власні культурно-антропологічні судження в репрезентацію Епохи з її колізіями, парафразами вселенських утопій та апокаліптичними пересторогами»,- зазначив проректор з наукової роботи Львівської національної академії мистецтв, професор Роман Яців.

Відкриття виставки відбудеться 5 березня о 16:00 год у Львівському палаці мистецтв.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.