дивись.info

Австрія призупинила щеплення вакциною AstraZeneca після смерті пацієнтки

Австрія призупинила щеплення вакциною AstraZeneca після смерті пацієнтки
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

Влада Австрії призупинила щеплення партією вакцини COVID-19 від AstraZeneca в якості запобіжного заходу під час розслідування смерті однієї людини та хвороби іншої після пострілів, повідомило агентство охорони здоров’я в неділю.

Про це повідомляє агентство Reuters.

“Федеральне управління з питань охорони здоров’я (BASG) отримало два повідомлення у зв’язку з вакцинацією від тієї ж партії вакцини AstraZeneca в окружній клініці Цветль” у провінції Нижня Австрія.

Одна 49-річна жінка померла внаслідок важких порушень згортання крові, тоді як у 35-річної жінки розвинулась легенева емболія і вона одужує. Легенева емболія – ​​це гостре захворювання легенів, спричинене зрушенням тромбу.

Тромбоемболія легеневої артерії – це гостре захворювання легень, викликане закопоренням артерії згустками крові.

Швейцарська газета Niederoesterreichische Nachrichten, а також телеканал ORF та інформаційне агентство APA повідомили, що обидві жінки були медсестрами, які працювали в клініці Цветтль.

У BASG заявили, що згортання крові не є серед відомих побічних ефектів вакцинації.

В даний час немає доказів причинно-наслідкового зв’язку з вакцинацією. Причинно-наслідковий зв’язок неможливо встановити на основі відомих клінічних даних, оскільки особливо тромботичні події не входять до числа відомих або типових побічних ефектів вакцини, про яку йдеться. Згідно з сучасними знаннями, клінічні дані не дають даних або сигналів, що викликають занепокоєння, порівняно з плацебо. Міжнародний аналіз звітів про побічні ефекти, який був негайно розпочатий, ще не показав накопичення подібних повідомлень про випадки.

В даний час усі необхідні розслідування проводяться на повних оборотах із залученням відповідних експертів, щоб мати можливість повністю виключити можливий зв’язок. Щоб бути в безпеці, решта запасів ураженої партії вакцин більше не видається і не прищеплюється.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.