дивись.info

Укрзалізниця готова збільшити кількість спецрейсів у «червоні» зони

Укрзалізниця готова збільшити кількість спецрейсів у «червоні» зони

АТ «Укрзалізниця» готова продовжувати практику спеціальних рейсів для безпечного вивезення пасажирів, яким критично важливо виїхати з карантинних червоних зон, у випадку збільшення їх кількості.

Про це сказав в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський, – пише Укрінформ.

«По спеціальних рейсах – ми продовжимо звичайно, якщо нові райони потраплятимуть у «червону» зону, вже напрацьований механізм – МОЗ і Мінінфраструктури швидко погоджують, ми повідомляємо дати», – сказав Перцовський.

Перцовський також зауважив, що «Укрзалізниця» пропонує у майбутньому за необхідності збільшувати кількість спецрейсів, але при цьому обмежувати кількість доступних місць при купівлі квитків – до 50% для безпечного перевезення пасажирів.

Голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак зауважив, що обмеження, які введені в «червоних» зонах, «сильно б’ють по пасажирських перевезеннях».

Він додав, що «Укрзалізниця» може гарантувати дистанцію, масковий режим, належне перевезення для пасажирів, тому «УЗ» буде звертатись до органів державної влади з пропозицією якомога менше обмежувати пасажирський залізничний рух.

«Укрзалізниця» 9 березня виконала 5 спеціальних рейсів для безпечного вивезення понад 3000 пасажирів, яким критично важливо виїхати з карантинних зон.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.