«Свобода» вимагає заборонити ОПЗЖ і партію Шарія – ЛМР підтримала рішення

160377645_447440823368076_1585182817551347925_n

На пленарному засіданні у четвер, 11 березня, депутати Львівської міської ради абсолютною більшістю голосів підтримали звернення з вимогою заборонити діяльність «Опозиційної платформи – За життя» та «Партії Шарія».

На пленарному засіданні у четвер, 11 березня, депутати Львівської міської ради абсолютною більшістю голосів підтримали звернення до президента України та голови Верховної Ради України з вимогою заборонити діяльність «Опозиційної платформи – За життя» та «Партії Шарія».

Відповідне звернення ініціювала та підготувала фракція ВО «Свобода». Депутатському корпусу її презентував Андріян Гутник.

«ОПЗЖ та «Партія Шарія» «відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора. Необхідно вже сьогодні заборонити діяльність рупорів Кремля, адже за проросійськими політиками завжди йдуть російські танки», – зазначив Андріян Гутник.

Нагадаємо, напередодні з ініціативи фракцій ВО «Свобода» відповідні рішення також ухвалили міські ради Івано-Франківська та Кам’янця-Подільського, де міськими головами є свободівці — Руслан Марцінків та Михайло Посітко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: