дивись.info

Дубінського звільнили з керівних посад “Слуги народу”

Дубінського звільнили з керівних посад “Слуги народу”
Фото: відкриті джерела

Депутата Олександра Дубінського звільнили з посади голови київської обласної організації “Слуги народу”.

Про це повідомляє BBC News Україна.

Олександра Дубінського виключили з фракції “Слуги народу” ще 1 лютого. Втім, 13 березня на з’їзді “Слуги народу” його обрали від київської обласної організації до нової установи всередині партії – Національної ради громад.

Це викликало жваві обговорення в соцмережах, а на сайті “Слуги народу” з’явилося повідомлення про проведення засідання київської обласної організації партії через обурення членів партії обранням Дубінського до Нацради громад.

“Олександр Дубінський більше не є головою партійної організації і відповідно автоматично втратив місце в Національній раді громад”, – повідомила вранці 14 березня BBC News Україна заступниця голови партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

Вона додала, що на засіданні київської обласної організації “Слуги народу” її новим керівником замість Дубінського обрано депутата Верховної Ради Андрія Мотовиловця, колишнього операційного директора держпідприємства “Prozorro.Продажі”.

Сам Дубінський після усунення з посади голови Київської обласної організації “Слуги народу” назвав ініціаторів такого рішення “аферистами і шахраями” і звернувся до президента Володимира Зеленського, пише УП.

Члени осередку вважають, що до створеної Національної ради громад не може входити Олександр Дубінський, який раніше очолював Київську обласну організацію “Слуги Народу”. Також у зв’язку з діями, що можуть трактуватися як невизнання статуту партії та невиконання статутних обов’язків, розглядається питання про виключення Дубінського з партії.

Водночас Дубінський назвав такі рішення “шахрайськими та аферистичними схемами, які застосовуються окремими функціонерами” партії. Також він у своїх соцмережах виклав відео “альтенративного” недільного засідання, на якому був присутній разом з трьома однодумцями.

Окремо Дубінський поставив питання Зеленському, чи погоджував той зміну керівництва Київської обласної організації партії “Слуга народу”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.