дивись.info

У Львівській області на щеплення від COVID-19 зареєструвалися 260 осіб

У Львівській області на щеплення від COVID-19 зареєструвалися 260 осіб
Фото: ЛОДА

Лише за 3 дні, починаючи з 10 березня, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА отримав понад 260 заявок в реєстраційній google-формі, яка створена для вакцинації лідерів громадської думки.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Серед них 43 журналісти, 26 політичних діячів, 25 медиків закладів охорони здоров’я недержавної форми власності, 22 освітян, 20 фахівців сфери ІТ, 7 учасників бойових дій, 117 свідомих осіб з різних сфер діяльності, які готові власним прикладом популяризувати вакцинацію.

З понеділка у Львові та області почнуть роботу 9 мобільних бригад , які, за наявності залишкових доз, запрошуватимуть зареєстрованих на вакцинацію.

Нагадаємо, публічним і громадським діячам, які хочуть вакцинуватися залишками доз вакцин від коронавірусу, пропонують заповнити онлайн-анкету:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc3usCVzALky0…/viewform.

Також для всіх українців Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством охорони здоров’я діє послуга “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19” у застосунку та на порталі Дія, а також через національний контакт-центр з питань протидії COVID-19. Зареєструватися до цього списку зможе кожен охочий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.