дивись.info

У «червоній» зоні залишилось чотири області

У «червоній» зоні залишилось чотири області

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони: суворі обмеження залишилися у чотирьох областях.

Про це свідчать дані відомства станом на 16 березня.

У зоні з найсуворішими обмеженнями залишилися Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області. Зокрема, у цих регіонах значно перевищені показники госпіталізацій інфікованих COVID-19.

У «помаранчевій» зоні перебувають десять регіонів: Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області. В усіх інших — діють обмеження «жовтої» карантинної зони.

З даних міністерства, показник госпіталізацій перевищений не тільки в областях «червоної» зони. За визначеного показника 60 на 100 тисяч населення, у Києві він становить 79,32, у Вінницькій області – 122,5, у Миколаївській — 89,5, а в Хмельницькій — 75,7.

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом на 15 березня на Закарпатті – 67,9%, а також на Прикарпатті – 66,5%. До слова, норма становить 65%.

Нагадаємо, від 24 лютого нинішнього року Україна повернулася до адаптивного карантину з поділом областей на зони за рівнем коронавірусної небезпеки. Базовою була «жовта» зона. Якщо у якійсь із зон погіршиться епідеміологічна ситуація, то місцева влада повинна вжити необхідних заходів з метою недопущення погіршення захворюваності. Зокрема, якщо один із показників «жовтої» зони буде перевищений, регіон перейде до «помаранчевого» рівня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.