дивись.info

На Львівщині визначили перелік доріг, які ремонтуватимуть коштом обласного бюджету

На Львівщині визначили перелік доріг, які ремонтуватимуть коштом обласного бюджету

Депутати Львівської обласної ради на сьогоднішньому засіданні затвердила переліки доріг, які ремонтуватимуть у 2021 році за кошти обласного бюджету.

У межах реалізації Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 —2025 роки на це в обласному бюджеті передбачено 200 млн грн.

Йдеться про будівництво, реконструкцію, ремонти та утримання доріг загального користування місцевого значення (в сумі 51,4 млн грн), доріг комунальної власності за умови співфінансування з місцевих бюджетів (в сумі 33,3 млн грн), обслуговування системи відеоспостереження на  автомобільних дорогах загального користування, проведення робіт з освітлення пішохідних переходів та аварійно небезпечних ділянок, влаштування світлофорних об’єктів, облаштування місць здійснення габаритно-вагового контролю. Також передбачено фінансовий ресурс – 13,6 млн грн на співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги.

Слід додати, що зараз на ремонт та утримання доріг в межах програми скерують близько 100 млн грн., решту коштів залишаться нерозподіленим залишком обласного бюджету.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.