У ЛОДА кажуть, що виплата заробітної плати гірникам області триває

гірники77

15-16 березня на рахунок ДП «Львіввугілля» поступили кошти з держбюджету за програмою «Реструктуризація вугільної галузі».

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Майже у цей же час поступили кошти і від реалізації вугільної продукції, відвантаженої раніше на ПАТ «Центренерго» та ДТЕК «Добротвірська ТЕС».

Весь отриманий фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати та інших виплат (лікарняні, мобілізаційні тощо) працівникам ДП «Львіввугілля».

Так, станом на 16 березня шахтарям області вже виплатили понад 30% заробітної  плати за лютий 2021 року, - пишуть у пресслужбі ЛОДА.

Там також повідомляють, що заборгованість із заробітної плати за січень планують погасити найближчим часом за рахунок бюджетних коштів за програмою «Реструктуризація вугільної галузі».

Водночас, 17 березня, навпроти Верховної Ради України зібрались шахтарі ДП «Львіввугілля». Вони вимагають погашення заборгованості із заробітньої плати.

Про це повідомив у Фейсбук очільник незалежної профспілки гірників України, народний депутат Михайло Волинець. «Делегація від трудового колективу направилась до Міністерства енергетики, де відбудеться нарада щодо критичних питань в роботі держпідприємства. Шахтарі вимагають розрахунків з зарплатними боргами та стабілізації роботи ДП «Львіввугілля», – написав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: