дивись.info

В Україні збиратимуть кошти на обладнання для пологових і дитячих лікарень

В Україні збиратимуть кошти на обладнання для пологових і дитячих лікарень

У всіх регіонах України у період із 1 квітня по 30 вересня відбуватиметься 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».

Про це інформують в управлінні молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Акцію організовують шістнадцятий рік поспіль. За цей час вона зуміла отримати загальнонаціональну підтримку. За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 42 786 419,30 грн, за які придбано медичне обладнання й передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Кошти збиратимуть для придбання неоталогічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень і пологові будинки України.

«Кожного року фонд звертає увагу на проблематику забезпеченості обладнаннями різних відділень дитячих лікарень. Цьогорічна тема — неонатологія є надзвичайно актуальною. Адже рівень смертності дітей упродовж перших днів життя в Україні є одним із найвищих в Європі — 9,2 на 1000 новонароджених. Важливо забезпечити лікарні необхідним обладнанням як для діагностики, так і для надання медичної допомоги» – зазначила регіональна координаторка ВБФ «Серце до серця» у Львівській області Ольга Якимів.

Зазначимо, що торік під час проведення п’ятнадцятої акції,  волонтери зібрали суму 1 593 138,69 грн.

  • Деталі – на офіційній сторінці ВБФ «Серце до серця» тут.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.