На митниці запустили нову електронну систему

митниця
фото ілюстративне

Державна митна служба розпочала етап повномасштабного національного застосування Нової комп’ютеризованої транзитної системи (NCTS).

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

«Національне застосування NCTS щонайменше протягом року є одним з ключових етапів для отримання запрошення до приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту», — повідомляє Мінфін.

У чому особливості системи:

  • особливості національного застосування NCTS полягають у використанні однієї митної декларації для декларування товарів у режим спільного транзиту та створенні можливостей для використання спеціальних транзитних спрощень підприємствами в якості стимулу до доброчесного ведення бізнесу.

Для чого це необхідно:

  • приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту дозволить Україні інтегруватися до спільної транзитної системи, у якій беруть участь 35 країн — члени ЄС, ЄАВТ, Великобританія, Македонія, Сербія та Туреччина;
  • приєднання до спільної транзитної системи дозволить прискорити та удосконалити митні процедури, зменшити витрати на транскордонну торгівлю товарами, а також більш ефективно протидіяти спробам митного шахрайства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: