• USD: 40.60
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

Українці сплатили 100 млн грн податків через єдиний рахунок

Українці сплатили 100 млн грн податків через єдиний рахунок

Через єдиний рахунок, який запрацював з початку цього року, фізичні та юридичні особи вже сплатили 100 млн гривень податків.

Про це повідомляє Державна податкова служба.

«Використання для сплати податків єдиного рахунка, який запрацював з початку цього року, набуває все більшої популярності. Так, через єдиний рахунок вже сплачено 100 млн гривень», — сказано в повідомленні.

Водночас Finance.ua нагадали, як користуватись єдиним рахунком:

  • для сплати платежів до бюджетів та фондів потрібно заповнити платіжний документ на загальну суму зобов’язань (боргу/заборгованості) з податків та єдиного внеску;
  • дата зарахування коштів на єдиний рахунок є датою сплати платежів до бюджетів та фондів. Перерахування коштів з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки виконують територіальні органи ДПС;
  • отримати інформацію про перераховані ДПС кошти на бюджетні/небюджетні рахунки платники можуть у вкладці «Стан розрахунків платників з бюджетом» приватної частини ІТС «Електронний кабінет».

Сплатити через єдиний рахунок можна всі поточні платежі, податковий борг за такими платежами та недоїмку з єдиного внеску, грошові зобов’язання, які визначено на підставі податкових повідомлень-рішень.

Єдиний рахунок не може бути використаний для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податку на додану вартість, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, а також для сплати частини чистого прибутку до бюджету державними та комунальними підприємствами та їх об’єднаннями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: