Які аеропорти першими віддадуть у концесію, - Криклій

криклій
Фото умовне

У 2022 році Міністерство інфраструктури плану розпочати процес передачі в концесію міжнародних аеропортів у Львові та Херсоні.

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій під час IV Українсько-Німецького бізнес-форуму в понеділок, 22 березня.

«Ми готуємо проєкти концесій аеропортів. Зараз ми говоримо про аеропорти у Львові та Херсоні. Це будуть перші пілотні концесійні проєкти. Ми вирішили це розпочати (передачу в концесію. — Ред.) не в цьому році, а в наступному», — розповів Криклій.

За його словами, нині «не найкращий час» для залучення інвесторів до таких проєктів.

Міністр зазначив, що відомство готується до переговорів з потенційними інвесторами та працює над інвестиційним атласом, в якому буде зібрано всю необхідну інформацію про концесійні можливості в Україні.

Нагадаємо, Мінінфраструктури розпочало процес передачі в концесію інфраструктурних об’єктів у 2020 році. У концесію було передано два перші порти — у Херсоні та в Миколаєві.

Окрім портів, міністерство також готує до передачі в концесію залізничні вокзали, аеропорти та працює над проєктами державно-приватного партнерства в дорожній сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: